Тунець - корисні властивості - АкваМаркет

Тунець - корисні властивості


На початку травня відзначається свято, проголошене Генеральною Асамблеєю ООН - Всесвітній день тунця. У чому ж особливість цієї риби, промислом якої займається понад 80 країн світу? Головною метою свята було наголосити на цінності тунця як риби, а також розповісти про проблеми його популяції, яка стрімко зменшується через надмірний вилов. Полювання на тунця розпочалося ще понад 5 тис років тому в Японії, де й досі регулярно споживають його м'ясо в раціон, а самі японці славляться тривалістю життя.

Хто ж такий тунець? Тунець – хижа морська риба сімейства скумбрієвих, яку споживають у різних виглядах: маринованому, сирому, смаженому та консервованому.

Особливість тунця як продукту:

  • Низька калорійність – 120 кКал на 100г свіжого продукту;
  • Високий вміст білка, який організм засвоює на 95%.
  • Містить велику кількість вітаміну В6.
  • Не піддається зараженню паразитами;
  • Не містить вуглеводів.

Користь від споживання тунця:

  • Профілактика серцево-судинних захворювань;
  • Оптимізація роботи мозку;
  • Поліпшення стану шкіри;
  • Виводить токсини з печінки;
  • Зміцнює імунітет і загальмовує процеси старіння.

Консервований тунець - користь

Правильно законсервований тунець зберігає максимум корисних речовин, білка та вітамінів. Розрізняють такі види консервованого тунця: подрібнений, великими шматочками, у власному соку, в олії. Тунець у власному соку практично не містить шкідливого жиру та зайвих вуглеводів. Калорійність тунця у власному соку — всього 97 кКал на 100 г. Тунець можна споживати дітям з 3 років.

 Цікаві факти про рибу Тунець:

 У філе тунця міститься більше білка, ніж в будь-якій іншій рибі.

Тунці розвивають швидкість до 75 км/год.

Червоний колір м'яса тунця, незвичайний для риби, пов'язаний з міоглобіном. Ця речовина виробляється в м'язах цієї риби через те, що вона багато і швидко плаває.

Блакитний тунець плаває з відкритим ротом, вентилюючи таким чином зябра.

Розмір тулуба у різних видів тунця варіюється від 50 см до 4,5 метрів.

Користь і смак цієї риби настільки вишуканий, що французькі кулінари назвали м'ясо тунця «морською телятиною».

В асортименті онлайн-супермаркету АкваМаркет Ви зможете найти консервований тунець від найвідоміших світових брендів: Rio mare, Calvo, Athena, Nostromo та багато інших. Замовити консервований тунець можна цілодобово з доставкою у зручний для Вас час. Знайдіть свій улюблений тунець разом з АкваМаркет, насолоджуйтесь його неймовірним смаком та користю.